Ömür Makina 1976 yılında bir şahıs girişimi olarak başlayan küçük bir işletmenin, ÖMÜR MAKİNA'nın temellerini oluşturacağı nerden bilinebilirdi ki..!1990'lı yıllarda inşaat sektöründe artan talepler ve Ömür Makina'nın gösterdiği üstün performans, Briket-Parke makinalarının üretiminin firmada ağırlık kazanmasını sağlamıştır.

İlkeli ve performansa dayalı bir çalışma anlayışını benimseyen firma 36 yıldan beri konusunda uzman ve deneyimli kadroları ile en son teknolojiye sahip donanımı, kaliteyi amaç edinmiş, sürekli kendini yenileyen eğitim, değişim ve gelişim programları ile satış sonrası müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmesi sektörün vazgeçilmez markası haline gelmesini sağlamıştır. Her zaman için en iyilerle çalışma prensibini ısrarla koruyan Ömür Makina, bu yaklaşımı ile yüzlerce memmun kurumsal müşteriye sahiptir. Ortadoğu , Afrika ve Bölge Ülkelerinde ihracatını sürdüren ÖMÜR MAKİNA, Briket-Parke tesisi üretiminde gayret göstermeye devam edecektir.

İnşaat Makinelerinin imalatına adım atarak sektöre giriş yapan ÖMÜR MAKİNA Yapmış olduğu makinelerin kalitesiyle hızla büyüyerek Tüm Türkiye’de adından sıkça söz ettirmeye başlamıştır. Firmamız; genel itibariyle inşaat sektöründeki firmaların ihtiyaçlarına yönelik vb. Muhtelif makinelerin imalatını yapmaktadır. Ülkemizde artık sanayileşme yeni teknolojilere ve yeni bir bakış açısına bağlıdır. Bu bakış açısı sanayicinin işini kolaylaştıran ve verimini arttıran yeni makinelerin üretiminden geçmektedir. İşte bu noktada Ömür Makina yeni bir anlayışla çok çeşitli makinelerin üretimi ve temini konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Firmamız üretmekte olduğumuz makinelerde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşteriden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendini yenilemektedir.

Başarılı kadrosu sayesinde müşterilerinden gelen özel istek ve değişiklikleri sorunsuz olarak karşılayabilmektedir. Kaliteden ödün vermeden tasarımını yapmış olduğumuz makinaların kullanıcılara sağladığı en büyük avantaj zamandan ve malzemeden tasarruf sağlıyor olmasıdır.
Firmamız sizlerin ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli işler ortaya çıkarmayı hedef haline getirmiştir.
  • Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda teknolojik gelişmeleri takip etmektedir..
    devami

  • Ömür Makina her zaman en iyilerle çalışmayı prensip haline getirmiştir.
    devami  • © Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır.