Misyonumuz;


Makine Üretim sektöründe geçmişten günümüze kadar olan tecrübemizle kaliteyi mevcut müşterilerimizle paylaşmak ve müşteri odaklı olarak yeni müşterilere sahip olmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetini ve İnşaat sektörünün beklentilerini karşılamak en önemli hedefimizdir.

Bunları gerçekleştirirken çevreye ve topluma saygı gösterir, çalışanlarımızın kişisel gelişimini, yetkinliğini ve mutluluğunu ön planda tutarız.Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, ülkemiz ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz;


Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda İnşaat Makineleri sektörünün önde gelen kuruluşlar arasında yer almak.

Vizyonumuz, en iyilerin çalışmak istediği ilham veren bir marka ve şirket olarak, müşterilerimize büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini sağlamaktır. Yenilikçilik temel ilkelerimizden birisi ve en önemlisidir.

Pazar lideri olmanın getirdiği sorumluluk, bizlere daha iyiyi, daha güçlüyü ve daha yenilikçi olmayı yüklemektedir. 35 yıla yaklaşan yolculuğunda, yeniliğin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’nin değil Arap Ülkeleri ve Avrupa’nın da en büyük makine üreticilerinden biri haline gelmektir.ülkesinde yakaladığı başarıyı yurtdışında da yakalama hedefine adım adım ilerleyen bir dünya oyuncusudur.

  • Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda teknolojik gelişmeleri takip etmektedir..
    devami

  • Ömür Makina her zaman en iyilerle çalışmayı prensip haline getirmiştir.
    devami  • © Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır.